Pizza Czołgisty 2.0!  Czołgi wracają do gry z Da Grasso!

Pizza Czołgisty 2.0! Czołgi wracają do gry z Da Grasso!

Wargaming, twórca gry World of Tanks, i sieć pizzerii Da Grasso wracają do promocji związanej z pizzą czołgisty! Wraca ona do pizzerii, tym razem pod nową pizza Czołgisty w wersji 2.0. Dodatkowo, klienci otrzymają kod dla obecnych i nowych graczy do World of Tanks na PC!

Możesz też mnie wspierać poprzez założenie konta
w World of Tanks z tego odnośnika

Przepis na nową pizzę bazuje na opiniach czołgistów z World of Tanks, jest on udoskonalony względem poprzedniej wersji (jak każdy update), i składa się z ciasta, sera, salami pepperoni, papryczki jalapenos, suszonych pomidorów i sosu bbq. Dodatkowo głos społeczności podpowiedział, żeby klienci otrzymali nie tylko kod dla nowych, ale również i dla obecnie grających. Pizza Czołgisty 2.0 jest dostępna w sprzedaży do 14.02.2021 przy zamówieniach na www.dagrasso.pl. Można ją zamówić na wiele sposobów: online, telefonicznie w dostawie i odbiorze osobistym w całej Polsce, w trzech rozmiarach (24cm, 32cm, 42cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty 2.0, w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 25,60 PLN do 43,60 PLN. Dodatkowo można skorzystać z 10% rabatu używając kodu „PC10” przy składaniu zamówienia.

Kody do gry World of Tanks nadrukowane są na pudełku – obecnie grający czołgiści mogą liczyć na 3 dni konta premium, a nowi rekruci będą mogli rozpocząć swoją fascynującą przygodę w grze z polskim czołgiem premium VI poziomu – Pantera „Pudel”, miejscem w garażu oraz 7-dniami konta premium. Wartość obu kodów to ponad 90 PLN. Otrzymane kody należy realizować przez stronę https://pizzaczolgisty.pl/

Podczas trwania akcji w grze została uruchomiona misja „Da Grasso”. Można w niej wygrać m.in.: styl „Polska szkoła”, rezerwy osobiste oraz 20% zniżki na następne zamówienie dużej pizzy z napojem. Życzymy smacznego i powodzenia na polu bitwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.