World of Warships: Legends okrętuje się na urządzenia mobilne

World of Warships: Legends okrętuje się na urządzenia mobilne


World of Warships: Legends serwuje zaproszenie do wspólnego rejsu na urządzeniach iOS i Android – wodować można od 27 marca. Kapitanowie mogą już od pięciu lat żeglować po wirtualnych wodach całego globu, lecz teraz mają okazję dołączyć do akcji także na platformach mobilnych, aby połączyć siły z innymi aktywnymi graczami w czołowej grze morskiej na świecie.

Płyń w World of Warships: Legends, gdziekolwiek jesteś!

World of Warships: Legends on Mobile to adaptacja znanej gry konsolowej na ekrany dotykowe urządzeń mobilnych, dostępna w sklepach Google Play i Apple App Store. Szybka akcja, ekscytujące bitwy, znane z platform Xbox i PlayStation, teraz dostępne pod zasięgiem twoich palców. Co istotne, sterowanie w grze nie wymaga kontrolera; intuicyjna nawigacja pozwala na swobodne eksplorowanie morskiego świata, korzystając wyłącznie z gestów palców.

Bitwy z prawdziwymi przeciwnikami umożliwiają kierowanie jednostkami z 11 nacji, w tym między innymi Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii i Niemiec, z flotyllą graczy opartą na historycznych okrętach. Niszczyciele, krążowniki, pancerniki – wszystko zostało odwzorowane z niezwykłą precyzją, zapewniając najwyższej jakości doznania.

Gra na urządzenia mobilne najnowszej generacji oferuje realistyczne modele okrętów, wysoką jakość grafiki oraz dynamiczne warunki pogodowe i efekty specjalne podczas bitew, wykorzystując w pełni możliwości urządzeń iOS i Android dla dowódców. I wszystko to bez konieczności grania w domu na konsoli.

Przygoda cross-platformowa

Gra umożliwia cross-play, umożliwiając szybkie znalezienie graczy i starcia flot z urządzeń mobilnych z przeciwnikami na Xbox i PlayStation. Wszystkie elementy znane z oryginalnej wersji konsolowej są obecne również w wersji mobilnej, z niewielkim wyjątkiem lotniskowców, które pojawią się na platformie mobilnej wkrótce. Pozwala to na podbijanie mórz w drodze do pracy, na nudnym spotkaniu, czy po prostu w zaciszu domu.

Gracze konsolowi mogą wypłynąć na mobilne fale, zachowując swoje osiągnięcia, doświadczenie i zdobycze dzięki cross-progresji, która umożliwia synchronizację kont na platformach mobilnych. Wszystkie statystyki i przedmioty zdobyte do tej pory w World of Warships: Legends są dostępne w grze mobilnej.

Przyszłość rozgrywki

Nadchodzące zmiany w World of Warships: Legends zachęcają do wypłynięcia na morze – wkrótce pojawią się nowe mapy, ciekawe wydarzenia i wyzwania, wszystko w zasięgu ręki, wystarczy sięgnąć po swój smartfon i stawić czoła bitwom na morzu! Trzymajcie także rękę na pulsie aktualizacji, ponieważ co miesiąc gra ma oferować nową zawartość. Czas zatem pakować się na pokład!

Gra World of Warships: Legends jest już dostępna do pobrania w sklepach Google Play i Apple Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.