World of Tank i Wojownicze Żółwie Ninja

World of Tank i Wojownicze Żółwie Ninja

Cowabunga! World of Tanks zaprasza do wspólnej zabawy z legendarnymi bohaterami – Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Wargaming przygotował specjalną Przepustkę sezonową, inspirowaną kultową kreskówką z lat ’80, która podzielona jest na trzy emocjonujące rozdziały.

Już od 6 marca do 5 czerwca 2024 gracze będą mogli wziąć udział w akcji, gdzie czekają na nich zmutowane wyzwania i fantastyczne nagrody! Podczas eksplorowania kolejnych etapów sezonu, czekać będą na nich nagrody nawiązujące do TMNT, takie jak progresywne style czy członkowie załogi, włączając w to czwórkę Wojowniczych Żółwi Ninja oraz April O’Neil, wszystkich z oryginalnymi głosami (w wersji angielskiej).

Głównymi bohaterami sezonu World of Tanks będą czołgi, które przeszły radykalną transformację, nawiązując stylem i wyglądem do elementów znanych z kreskówki. Oczekują was unikatowe style 3D dla trzech pojazdów: BZ-75 jako ‘Gąsienice Shreddera’, Manticore jako ‘Technodrom’, oraz TVP T 50/51 jako ‘Imprezowy Wóz’ w formie skorpiona. Ponadto, będziecie mieli szansę na tematyczne pakiety, w których zdobędziecie April O’Neil jako członkini załogi z unikatowymi dialogami.

Od 19 marca, aktywni użytkownicy Prime Gaming otrzymają ekskluzywny pakiet World of Tanks z Mistrzem Drzazgą jako dowódcą, specjalnym stylem 2D dla czołgu, malowaniem oraz medalem. Dołączcie do nas już teraz i cieszcie się wyjątkową przygodą w świecie World of Tanks z Wojowniczymi Żółwiami Ninja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.