Kontakt

Cześć!

Nazywam się Jacek Jankowski i od końca lat dziewięćdziesiątych jestem aktywny w marketingu intenterowym. Jeszcze w czasach licealnych tworzyłem piersze serwisy internetowe, a mój pierwszy etat związany był doprowadzeniem do wykorzystania Internetu jako narzędzia marketingu i komunikacji w turystyce. Teraz brzmi to bardzo prosto, ale uwierzcie mi, nie było łatwo przekonać zarówno klientów jak i pracowników biur podróży, że e-mail to tak samo dobra forma komunimacji jak telefon, a systemy rezerwacji on-line na stronach www za kilka lat będą obsługiwać więcej sprzedaży biletów lotniczych niż całe wielkie biura zatrudniające duże grupy kasjerów lotniczych. Działałem po stronie klienta, w agencjach interaktywnych oraz w dużych grupach mediowych. 

Byłem obecny przy tworzeniu się pierwszych społeczności internetowych (od BBS i IRC, przez fora po Facebook i NK.pl) oraz obserwowałem powstawanie silnych internetowych marek.

Staram się mówić wprost co myślę, dzielę się swoją wiedzą oraz sklejam w całość układanki wielu projektów.

Strona, którą czytasz, jest miejscem komunikacji o trendach w marketingu z naciskiem na gaming, epsort, social media oraz nowinki technologiczne i usługowe. Staram się publikować informacje o co ciekawszych projektaach otaczającego nas świata, pisząc w sposób zrozumiały dla laika przy poszanowaniu technicznych aspektów projektów.

Działam w obszarach.:
– reklama gier, kacespriów dla graczy, produktów skierowanych do graczy,
– wykorzystanie gier w marketingu (advergames, social in-game ads, mobile games, gry pudełkowe na PC i konsole)
– marketing w mediach społecznościowych, szeptany i wirusowy,
– optymalizacja i mentoring komunikacji usług i produktów on-line.

 

Więcej o mnie możesz dowiedzieć się z profilu https://pl.linkedin.com/in/jacekjankowski

Zapraszam na Discord:  https://discord.gg/ZSGr6FVz