Diuna: Część druga w World of Tanks

Diuna: Część druga w World of Tanks

Świat Diuny zawita w świecie graczy World of Tanks na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. Oczywiście dzięki współpracy licencyjnej Wargaming z Warner Bros. Pictures i Legendary Entertainment. Współpraca zapewni obecność przygód z pustynnej planety w grach w World of Tanks, World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor, a każda z gier zaproponuje swoje rozwiązania od 15 lutego do 1 kwietnia 2023r..

Przepustka bojowa w World of Tanks PC: Diuna: Cześć druga – Przeznaczenie nadchodzi (od 15 do 25 lutego). Tu częścią opowieści staną się legendarni bohaterowie, tak jak wojownik-poeta Gurney Halleck, „Bestia” Rabban czy sama Lady Jessika. Na gracze czeka możliwość rekrutacji bohaterów i antagonistów z filmu oraz drogocenne przedmioty (style 2D, kamuflaże i inskrypcje) nawiązujące do filmu Diuna: Część druga. Na najbardziej wytrwałych graczy czeka piaskowa bestia – czołg premium VIII poziomu Mittlerer Kpz. Pr. 68 w futurystycznym stylu 3D ze specjalnymi efektami wizualnymi.

W World of Tanks Blitz szykują się wydarzenia oparte o uniwersum z film. Gracze mogą wejść w świat pustyni od 23 lutego do 7 marca a tam będą czekać przedmioty z tego świata takie, jak krysnóż oraz haki stworzyciela, będą mogli zdobyć tło profilowe Gurneya Hallecka oraz wyruszyć na misje specjalne. Nagroda główna dla graczy to potężny Groundtank z sił Sardaukarów, a skórka koparki przyprawy dla czołgu Maus będzie dostępna w specjalnych pakietach.

World of Tanks Modern Armor rozpocznie przygodę z Diuną 5 marca a gracze będą mogli stać się częścią wydarzenia społecznościowego podzielonego na 3 etapy z unikatowymi zadaniami i ekskluzywnymi nagrodami inspirowanymi filmem. Tu czekać będą m.in ikoniczni bohaterowie, jak Gurney Halleck, bezlitosny wojownik Sardaukarów czy bezwzględny „Bestia” Rabban jako Dowódcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.