Ralph Lauren w Fortnite – nowe skórki, odzież fizyczna i więcej!

Ralph Lauren w Fortnite – nowe skórki, odzież fizyczna i więcej!

Epic Games ogłosił partnerstwo z luksusową marką lifestylową Ralph Lauren. Dzięki współpracy, w sklepie z przedmiotami Fortnite pojawi się zupełnie nowa kolekcja Polo Stadium, a sklepach fizycznych kolekcja odzieży kapsułowej.  Dodatkowo, po raz pierwszy w pięćdziesięcioletniej historii Ralpha Laurena, Polo Pony – jeden z najbardziej kultowych znaków na świecie – został specjalnie przeprojektowany tak, aby upamiętnić współpracę z Fortnite.

David Lauren, Chief Branding and Innovation Officer w Ralph Lauren, powiedział: „Ralph Lauren zawsze inspirował marzenia i tworzył nowe światy, a dzisiaj nasza współpraca z Fortnite dostarczy przełomowych doświadczeń społeczności graczy i konsumentów nowej generacji. Nasze partnerstwo to zupełnie świeże spojrzenie na markę Ralph Lauren – po raz pierwszy z projektem dla metaverse, który jest skoncentrowany na przyszłości. Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego przewodzenia cyfrowym poszukiwaniom w oparciu o nasz kilkudziesięcioletni dorobek w obszarze pionierskich innowacji”.

Adam Sussman, prezes Epic Games, powiedział: „Możliwość wyrażania prawdziwego siebie jest podstawą doświadczenia gracza w Fortnite. Kultowa historia projektu „Polo” Ralpha Laurena wraz z wszechstronnością silnika Unreal Engine i niepowtarzalnym stylem Fortnite zaowocowały inspirującą kampanią i ponadczasowym wyglądem, który gracze Fortnite na całym świecie z pewnością pokochają”.

Najważniejsze elementy współpracy:

  • Kolekcja Polo Stadium — kolekcja Polo Stadium, dostępna w sklepie z przedmiotami Fortnite, czerpie inspirację z dziedzictwa słynnej kolekcji Stadium Ralpha Laurena i linii Polo Sport z lat dziewięćdziesiątych. W cyfrowej kolekcji zadebiutują dwa cyfrowe stroje — Bohater Stadium ‘92 roku i Wschodząca Gwiazda Polo — z alternatywnymi stylami i dodatkowymi elementami kosmetycznymi w grze, które będą dostępne od 5 listopada.
  • Kolekcja kapsułowej odzieży fizycznej – Kolekcja odzieży fizycznej będzie również dostępna 2 listopada, wyłącznie na RalphLauren.com. Dodatkowa oferta produktów zostanie pokazana na całym świecie na początku grudnia na RalphLauren.com, w aplikacji Ralph Lauren, aplikacji Polo-67 oraz w wybranych sklepach detalicznych Ralph Lauren i sklepach specjalistycznych.
  • Polo Stadium Cup – od 4 listopada gracze będą mogli rywalizować w Polo Stadium Cup oraz w Zero Build Solo o możliwość wcześniejszego odblokowania Bohatera Stadium ‘92 i Wschodzącej Gwiazdy Polo (oraz dodatkowych elementów kosmetycznych)
  • Wydarzenie inaugurujące –  transmisja na żywo na Twitchu z Nowego Jorku – w ramach rozpoczęcia kampanii Ralph Lauren poprowadzi wydarzenie inauguracyjne transmitowane wyłącznie na Twitchu w czwartek 3 listopada o godzinie 13:00 czasu EST. W skład prowadzonych przez Kelly Link i Sypher PK transmisji na żywo wejdą wywiady, interaktywne gry i wyzwania ze streamerami oraz gwiazdami esportu, a także ekskluzywny występ rapera Polo G.

Więcej na:
https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/the-polo-stadium-collection-in-fortnite-combine-courage-perseverance-and-style
https://www.ralphlauren.eu/pl/en/men/explore/fortnite/1203097

informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.