Roccat – Przedefiniuj z nami świat gamingu, dzięki membranowym mechanicznym klawiaturom Roccat Pyro i poznaj zalety spektakularnego oświetlenia RGB w Roccat Magma!

Roccat – Przedefiniuj z nami świat gamingu, dzięki membranowym mechanicznym klawiaturom Roccat Pyro i poznaj zalety spektakularnego oświetlenia RGB w Roccat Magma!

NASZA SERIA WIELOKROTNIE NAGRADZANYCH URZĄDZEŃ JEST BOGATSZA O ZUPEŁNIE NOWE GAMINGOWE KLAWIATURY: ROCCAT MAGMA I ROCCAT PYRO

Jesteśmy szczęśliwi ogłaszając, że marka ROCCAT (należąca do firmy TURTLE BEACH) będąca jednym z najbardziej renomowanych producentów peryferyjnych urządzeń komputerowych, zaprezentowała 03.05.2021r. najnowsze klawiatury dla graczy – Roccat Magma oraz Roccat Pyro. Jesteśmy dumni, że nieustannie rozwijamy wielokrotnie nagradzane urządzenia, które doceniają użytkownicy na całym świecie!

Roccat Magma to klawiatura dla bardzo wymagających użytkowników, a oświetlenie AIMO znajdujące się na górnej płycie urządzenia jest po prostu spektakularne. Kosztująca w przedsprzedaży 59,99$ Roccat Magma to idealne rozwiązanie dla graczy PC, którzy chcą efektywnej pracy i efektownych odczuć podczas niej.

Z kolei mechaniczna klawiatura Roccat Pyro to kwintesencja gamingu i najlepszej jakości wykonania wśród klawiatur mechanicznych – dodatkowo w fantastycznej cenie, ponieważ w przedsprzedaży kupujący zapłacą za nią 99$. Roccat Magma i Pyro wyposażone są w ergonomiczne, odłączane podstawy pod nadgarstki, a także posiadają wygodny panel sterowania multimediami i uznaną na całym świecie technologię Roccat Easy-Shift[+], która pozwalająca podwoić liczbę dostępnych poleceń w danej konfiguracji najczęściej używanych klawiszy.

Zamów najnowsze klawiatury Roccat Magma oraz Roccat Pyro już dziś!

Klawiatura membranowa RGB ROCCAT Magma

Od czasu wprowadzenia na rynek spektakularnego oświetleniowego AIMO w 2017 roku, ROCCAT koncentruje się nie tylko na tworzeniu najlepszych urządzeń komputerowych, ale również na znacznej poprawie komfortu pracy wśród użytkowników i graczy  na całym świecie. Membranowa klawiatura RGB dla graczy Roccat Magma to prawdziwa rewelacja dla entuzjastów RGBA poszukujących klawiatury do rywalizacji w grach. Górna część klawiatury jest całkowicie podświetlona w 16,8 mln kolorów i obsługuje AIMO, więc może zapewnić zapierające dech, spektakularne iluminacje. Wysokiej jakości, ciche membranowe klawisze wspiera technologia ROCCAT Easy-Shift[+] pozwalająca podwoić liczbę dostępnych poleceń. Odłączana podkładka na nadgarstki i niewymagająca konserwacji konstrukcja sprawiają, że klawiatura ta pozwala osiągać doskonałe wyniki w grze i jest przystępna cenowo, służąc użytkownikom wiele lat.


ROCCAT Pyro Mechaniczna klawiatura do gier RGB

Mechaniczna klawiatura RGB dla graczy ROCCAT® Pyro to produkt dla tych, którzy są gotowi przejść na wyższy poziom gamingu! Kosztująca w przedsprzedaży mniej niż 100$ – Roccat Pyro jest jedną z najlepiej wyposażonych mechanicznych klawiatur do gier. Nowa konstrukcja Pyro jest wzmocniona najwyższej jakości szczotkowanym aluminium, oferującym graczom elegancką, solidną i stylową klawiaturę mechaniczną. Pyro  wykorzystuje liniowe (czerwone) przełączniki TTC z punktem uruchamiania 2,0 mm,  siłą roboczą 45 g i całkowitą odległością skoku 4,0 mm dla naciśnięcia klawisza! Moc i precyzja w jednym. Przełączniki Pyro są testowane przez 50 milionów naciśnięć testowych klawiszy, co daje gwarancję niezakłóconej pracy przez wiele lat. Zaawansowana technologia anti-ghosting zapewnia również rejestrację wszystkich jednocześnie wciśniętych klawiszy.

Podobnie jak Magma, Pyro jest wyposażona w odłączaną, ergonomiczną podkładkę pod nadgarstki. Posiada również ulubiony przez fanów na całym świecie panel sterowania dźwiękiem, znanym z serii Vulcan. Roccat Pyro jest również wyposażona w system oświetlenia AIMO, dzięki czemu synchronizuje się z innymi urządzeniami, które korzystają z tego systemu, co powoduje spektakularne wrażenia wizualne!

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź ROCCAT.com  i pamiętaj, aby śledzić ROCCAT na  Twitterze,  Instagramie,  FacebookuYouTube.

Więcej o: Turtle Beach Corporation

Turtle Beach Corporation (https://corp.turtlebeach.com) jest jednym z wiodących na świecie dostawców akcesoriów gamingowych. Marka Turtle Beach (www.turtlebeach.com) od początku swojego istnienia rewolucjonizuje świat gamingu na PC oraz konsolach XBOX i PS4/PS5, oferując szeroki wybór wiodących w branży, wielokrotnie nagradzanych gamingowych zestawów słuchawkowych. Produkty Turtle Beach cechuje niesamowita jakość dźwięku, krystalicznie czysta komunikacja, lekka i wygodna konstrukcja, innowacyjna i zaawansowana technologia oraz łatwość obsługi to tylko kilka cech, które uczyniły Turtle Beach ulubioną marką graczy na całym świecie.

Roccat Turtle Beach łączy rozkochaną w detalach niemiecką innowację z prawdziwą pasją do tworzenia najlepszych urządzeń w branży. Roccat Turtle Beach tworzy od zawsze nagradzane w wielu konkursach klawiatury, myszy, zestawy słuchawkowe, podkładki pod mysz i inne akcesoria komputerowe.

Marka Turtle Beach Neat Microphones (www.neatmic.com) tworzy z kolei wysokiej jakości mikrofony USB i analogowe dla graczy, streamerów i profesjonalistów, którzy pragną wykorzystać najnowocześniejszą technologię i design.

Akcje Turtle Beach są notowane na Giełdzie Nasdaq pod symbolem HEAR.

informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.