Fortnite i MrBeast = konkurs na 1 milion dolarów!

Fortnite i MrBeast = konkurs na 1 milion dolarów!

MrBeast w Fortnite potwierdzony! Twórca kanału o największej subskrypcji wśród indywidualnych użytkowników YouTube na świecie w grze Epic Games.

Co za tym idzie? Oczywiście nie obędzie się bez wydarzenia specjalnego zapraszam was zatem do udziału w nim. Gracze mogą wziąć udział w Wyzwaniu ekstremalnego przetrwania MrBeasta 17 grudnia 2022 r. Zwycięzcą zostanie gracz z najwyższym wynikiem na koniec wyzwania — oznacza to, że zdobędzie nagrodę w wysokości miliona dolarów (USD).

źródło: Epic Games

Oto, co musisz wiedzieć o WYZWANIU EKSTREMALNEGO PRZETRWANIA:

  • CO: Uprawnieni gracze będą musieli unikać niebezpieczeństw, zbierać monety i przetrwać podczas wykonywania ekstremalnych wyzwań, aby zdobyć jak najwięcej „Punktów” w danym czasie — łączny wynik pięciu najlepszych meczów graczy (możesz rozegrać tyle meczów, ile chcesz) zadecyduje o ich wynikach, a czołowy światowy zwycięzca zabierze do domu 1 milion dolarów
  • KTO: Każdy na całym świecie może zagrać! Aby zapoznać się z wszystkimi zasadami kwalifikującymi do turniejów, prosimy o sprawdzenie bloga Fortnite.
  • KIEDY: Turniej odbędzie się w sobotę, 17 grudnia o godzinie 18:00 CET. Wyspa zostanie uruchomiona już 13 grudnia o godzinie 15:00 CET, więc gracze będą mieli czas na trening przed rozpoczęciem wyzwania 17 grudnia
  • GDZIE: Wyspa będzie dostępna w linijce Fortnite Turniejowy w Odkryciach, a także za pomocą kodu wyspy 7990-6907-8565. Fortnite jest dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Android i PC. Dodatkowo, dzięki usługom Xbox Cloud Gaming lub NVIDIA GeForce NOW, gracze mogą bawić się w Fortnite poprzez granie w chmurze na innych urządzeniach (w tym telefonach i tabletach z systemem Android, iPhone’ach, iPadach i innych).

MrBeast dołącza również do serii ikon Fortnite, stając obok takich osób jak LeBron James czy Naomi Osaka. Od 14 grudnia gracze mogą zaglądać do sklepu Fortnite w poszukiwaniu strojów MrBeast, akcesoriów i emotki Szał Beasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.