Gaminate + World of Tanks!

Gaminate + World of Tanks!

Dla fanów gry World of Tanks na rynek wjechały nowe produkty energetyczne sygnowane marką gry – Wargaming i Gaminate, nawiązały współpracę!

Już teraz możecie kupić nowe produkty energetyczne dla graczy, sygnowane marką World of Tanks shakery „Bring the H.E.A.T.” oraz “Shake to Reload”, specjalnie zaprojektowana duża puszka i mała saszetka oraz okolicznościowy Gift Pack (zestaw shaker + 3 saszetki).

Gaminate to wyjątkowy polski produkt, w saszetkach znajdziecie proszek, który wymieszany z wodą daje napój, którego zadaniem jest dostarczyć eergię na długie godziny. Nadaje się zatem do wspierania graczy w grach sieciowych, ale też np. do pracy czy nauki. ma 12 aktywnych składników, a co ważne nie ma cukru jak np. energetyki!

“Współpraca z firmą Wargaming i konkretnie ich flagowym World of Tanks to dla nas bardzo ważny i ekscytujący projekt. Oczekujemy silnej synergii, ponieważ łączymy siły z jedną z najbardziej znanych marek w branży gier.” – mówi Robert Samaruk, współzałożyciel Gaminate.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych i najdłużej rozwijanych gier świata. Niedawno “czołgi” obchodziły swoje 12. urodziny. W grze jest ponad 600 maszyn różnych nacji z różnych zakątków świata (m.in.: USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Japonia, Chiny, Szwecja, Czechosłowacja, Włochy i Polska), odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Bitwy są emocjonujące i wymagające koncentracji, w których wysoka dyspozycja to podstawa rozgrywanych starć.

“World of Tanks to dynamiczna i angażująca gra. Zastrzyk energii od Gaminate na pewno przyda się w odnoszeniu kolejnych zwycięstw na wirtualnych polach bitew,” komentuje Yaroslav Polyanskiy, Licensing & Partnerships Manager w firmie Wargaming.

Sugerowane ceny detaliczne produktów Gaminate sygnowanych marką World of Tanks są następujące:
• Shakery – 24,99 zł
• Gift pack – 49,99 zł
• Puszka 315g – 99,99 zł
• Starter pack 3 x saszetka 10,5,g – 19,99 zł
Współpraca przewiduje na starcie obecność na rynkach polskim i niemieckim. Wszystkie produkty są dostępne do kupienia w Wargaming Store oraz sklepie Gaminate.

Polska :
https://www.wargamingstore.pl/collections/gaminate
https://www.gaminate.pro/

Niemcy:
https://www.wargamingstore.de/collections/gaminate
https://gaminate.de/gamingboosters

Gaminate World of Tanks
Gaminate World of Tanks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.