Call of Duty: grafika w Vanguard jest tak realistyczna,  że dziennikarze wojenni weszli do silnika gry, aby zrobić fotorealistyczne zdjęcia

Call of Duty: grafika w Vanguard jest tak realistyczna, że dziennikarze wojenni weszli do silnika gry, aby zrobić fotorealistyczne zdjęcia

Dzisiaj Call of Duty ujawniło nową współpracę, która po raz pierwszy pozwoliła prawdziwym fotoreporterom wojennym na uchwycenie w Call of Duty: Vanguard wojennych zdjęć.

Znani długoletni fotoreporterzy wojenni Alex Potter i Sebastiano Tomada Piccolmini mają ogromne doświadczenie jako w regionach konfliktów, w tym w licznych bitwach na Bliskim Wschodzie. W związku z nadchodzącą premierą Vanguard (o tematyce II wojny światowej), które ma ukazać się 5 listopada, obaj odważyli się wejść do silnika gry na ekskluzywną sesję zdjęciową, która odbędzie się w studio motion capture wydawcy Activision. Podróże Pottera i Piccolminiego zostały następnie odzwierciedlone w zwiastunie (https://youtu.be/n_-ed085Eo8), dzięki czemu fani mogą zobaczyć doświadczenia i reakcje tych fotografów w czasie rzeczywistym.

„Call of Duty: Vanguard oddaje epicką intymność II wojny światowej w niesamowicie wciągający sposób” – powiedział Fernando Machado, dyrektor ds. marketingu Activision Blizzard. „Przetestowaliśmy realizm gry, wysyłając Alexa Pottera i Sebastiano Tomadę Piccolomini ze specjalnymi portalami, podobnymi do kamery, do wnętrza silnika gry. To de facto przeniosło ich w czasie pokazując, jak realistycznie będzie wyglądać Vanguard i jak doświadczą tego gracze na całym świecie”.

Niesamowita grafika i immersja wizualna Vanguard odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia technologiczne, które pojawią się razem z premierą gry w przyszłym miesiącu. Znajdziemy tam min.  technikę fotogrametrii, w której lokalizacje, sceny i obiekty są odtwarzane w grze w fotorealistycznej, jakości.

Fotoreporterzy Alex i Sebastiano czekali na odpowiednie momenty, aby zrobić zdjęcia w taki sam sposób, jak robiliby to na ziemi. „To były sytuacje, które normalnie bym uchwycił” – powiedział w filmie Alex Potter. „Byłem pod wrażeniem tego, jak to wszystko było kinetyczne i wciągające” – dodał Sebastiano Tomada Piccolmini. „Tak właśnie wygląda konflikt w oczach fotoreporterów”.

Limitowana edycja zdjęć Call of Duty: Vanguard z gry będzie dostępna na stronie www.BleeckerTrading.com i Bleecker Trading NY od godziny 21:00 21 października. Cały dochód ze sprzedaży fotografii zostanie przekazany na rzecz Call of Duty Endowment .

„Ta wyjątkowa współpraca stanowi doskonałą okazję do dalszego podnoszenia świadomości i uhonorowania naszych weteranów. Kontynuujemy naszą misję, aby pomóc im znaleźć pracę wysokiej jakości” – powiedział Dan Goldenberg, dyrektor wykonawczy Call of Duty Endowment.

The Call of Duty Endowment od samego początku sfinansowało zatrudnienie ponad 90 000 weteranów na stanowiska high-quality  i ma na celu zatrudnienie kolejnych 100 000 weteranów w znaczących miejscach pracy do 2024 roku co stanowiło 1/9 kosztów wysiłków Departamentu Pracy USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.