Aquaman w Fortnite – sezon 3, rozdział 2 przynosi kolejną postać z DC Universe

Aquaman w Fortnite – sezon 3, rozdział 2 przynosi kolejną postać z DC Universe

Kolejny sezon przynosi kolejne skórki – kiedyś byli Batman, Catwoman czy Deadpool teraz do akcji wkracza Aquaman w dwój odsłonach – Aquaman i Aquaman (Arthur Curry).

Ciekawy zabieg ze strony Epic Games i Warner Bros, bo obecność tej postaci nie jest związana z pierwszą częścią filmu (w której pojawiają się wzory pod te skiny), ani z drugą częścią filmu, która planowana jest na koniec 2022 roku.

Tym razem pojawienie się postaci nie jest powiązane (przynajmniej na razie) z akcją promocyjną, raczej ma nakręcić rozgrywki w okresie wakacyjnym Do zdobycia skórki wymagane jest nie tylko zakupienie karnetu bojowego (Battle Pass) na sezon 3, ale wykonanie także wyzwań Aquamana.

Mapa Fortnite na ten sezon zmieniła się bardziej w lagunę, mały archipelag, i nie przypomina wcześniejszego stałego lądu, ma to związek właśnie z planowanymi zadaniami z wodnego świata wiodącej postaci sezonu. Znamy już pierwsze zadania, a kolejne będą pojawiać się co tydzień 25 czerwca, 2, 9 i 16 lipca – więc idealnie łączą grę i wakacyjny motyw oceanu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.