Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 3 grudnia 2022!

Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 3 grudnia 2022!

Już 3 grudnia odbędzie się turniej Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink, poniżej wrzucam wam więcej informacji z notki prasowej jaka do mnie dotarła z lekkimi zmianami.

Pod koniec XX wieku, bo w 1999 roku pojawiła się pierwsza wersja gry, którą na świat przywołał ambitny, fiński programista Jussi Koskela – tak powstała seria Deluxe Ski Jump, tytuł Deluxe Ski Jump 2 stał się wręcz legendarny. Czy znacie osobę, która nigdy nie grała w DSJ’a w szkole, czy w zaciszu domowym? Ja znam, bo mnie samego nie porwała, ale ok – wiele lekcji informatyki polegało głównie na graniu w DSJ.

Teraz mamy 2022 rok i poznańska agencja GG League przy współpracy z Media Direction OMD, Rockstar Energy Drink, x-kom, Dell, Windows oraz Game Pass ogłasza projekt Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink, który odbędzie się już 3 grudnia!

Całość odbędzie się w Esports Performance Center w Warszawie i rywalizować będą:

  • Wojciech Gola & Robert Pasut
  • Slayproxx & Lewus
  • LukiSteve & vstzky
  • Kinga Kujawska & Maciej “Morgen” Żuchowski

Pojawią się jeszcze dwie pary i łącznie 6 duetów, czyli 12 zawodników podejmie się rywalizacji w Deluxe Ski Jump 2 oraz rozgrzewce w tytule Game Pass “Gang Beasts”.

Wybór gry był prosty – będzie ogromna dawka śmiechu. W Gang Beasts przejmujemy kontrolę nad nieco “pokracznymi” postaciami, przypominającymi kolorowe żelki, a celem zabawy jest rywalizacja z przeciwnikami poprzez walkę wręcz, zrzucanie z rozmaitych platform czy wpychanie na pułapki. W trakcie transmisji będzie możliwość dla widzów zdobycia swojego kodu Game Pass, który po wpisaniu w profil aktywuje konto Premium na platformie.

Zaraz po tym gracze przejdą do Deluxe Ski Jump 2. 6 duetów, 8 skoczni, 16 skoków na głowę na małych, średnich, czy też dużych obiektach. Jakich dokładnie?

Oprócz standardowej sumy punktów, komentatorzy będą mieli do dodania swoje trzy grosze. Każdy duet w pewnym momencie transmisji będzie mógł od nich otrzymać dodatkowe punkty. Noty będą zawierać odległość, styl skoku i oczywiście lądowanie.

Oficjalna transmisja eventu odbędzie się na kanale – https://www.twitch.tv/goodgame_league. Rywalizacja rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.