Team Vitality i R8G Esport wjedzie do RENNSPORT we współpracy z ACER / SimRacing

Team Vitality i R8G Esport wjedzie do RENNSPORT we współpracy z ACER / SimRacing

Team Vitality z dumą ogłasza swój najnowszy nabytek rodziny e-sportowej – Team Vitality RENNSPORT. Nowy skład dołącza do już istniejących drużyn w organizacji, ale jego potencjał w grze RENNSPORT jest niezaprzeczalny. Wraz z nowym składem do drużyny dołącza również nowy partner – renomowana firma Acer, której flagową marką gamingową jest Predator.

Team Vitality RENNSPORT to zespół graczy, którzy wcześniej rywalizowali w zespole R8G Esports. Jednak teraz poznacie ich pod szyldem Team Vitality, oczekuje się, że ich umiejętności i doświadczenie przyniosą kolejne sukcesy, szczególnie w nadchodzących turniejach, takich jak Esports World Cup (EWC) oraz ESL R1.

Warto przyjrzeć się bliżej członkom nowego składu: Thibault Cazaubon, Erhan Jajovski, Jiri Toman i Marcell Csincsik to doświadczeni gracze o imponujących osiągnięciach w świecie wyścigów. Ich umiejętności zostały już potwierdzone w licznych zawodach, a teraz dołączają do Team Vitality, aby kontynuować swoją dominację na międzynarodowej scenie e-sportowej simracingu.

Nie można też pominąć roli mentora, jaką odgrywa Romain Grosjean, założyciel R8G eSports oraz były kierowca Formuły 1. Jego doświadczenie i wsparcie mogą okazać się kluczowe dla rozwoju młodych talentów w Team Vitality RENNSPORT.

Co więcej, ogłoszenie współpracy z firmą Acer, liderem w branży technologii gamingowych, dodaje nowego wymiaru potencjałowi drużyny. Acer i ich marka Predator mają już bogate doświadczenie w wspieraniu e-sportu, a teraz ich partnerstwo z Team Vitality może przynieść jeszcze większe sukcesy.

Teraz tylko trzymać kciuki, aby SimRacing rozwijał się mocniej w Polsce, aby także polskie zespoły i zawodnicy mogli pochwalić się takimi współpracami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.