Szczepienia przeciw COVID-19 w GTA Online RP

Szczepienia przeciw COVID-19 w GTA Online RP

Na ciekawy pomysł dotarcia ze szczepieniami do kolejnych pacjentów wpadła firma Pfizer w Brazylii – umożliwia ona zaszczepienie postaci w GTA online RP.

Gracze na serwerze GTA RP Cidade Alta mogą odwiedzić wirtualny punkt szczepień i tam skorzystać ze szczepienia przeciwko Covid. Działanie ma skłonić jeszcze niedecydowanych, nie tylko młodych graczy do zajęcia się swoim zdrowiem. Akcję dla brazylijskiego oddziału Pfizer realizuje Ogilvy Brasil i Druid. Całość można śledzić w social mediach poprzez #vacinaingame.

Gracze korzystając z dostępu do konkretnego serwera gry mogą udać się do wirtualnego punktu szczepień Pfizer, tam po wykonaniu zadania w nagrodę otrzymują charakterystyczny niebieski opatrunek – co ciekawe wielu graczy, czy influcenerów chętnie publikuje zarówno zdjęcia swoich postaci z tym nowym osiągnieciem. Często dodają do wirtualnej postaci także swoje zdjęcie.

Do Pfizera akcji zapraszają lokalni influencerzy, co jak wiemy skutecznie może przekonać fanów do konkretnych działań, w tym wypadku zadbania o swoje zdrowie i ochronę swojego otoczenia. Trzymam kciuki za powodzenie akcji, ale także za jej rozszerzenie na kolejne regiony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.