McCrispy Ultimate Gaming Chair – czyli fotel gamingowy od McDonald’s

McCrispy Ultimate Gaming Chair – czyli fotel gamingowy od McDonald’s

Chyba McDonald’s pozazdrościł Burger Kigowy działań z grami i wypuszcza limitowana serię foteli – a dokładnie fotel o nazwie McCrispy Ultimate Gaming Chair.

Żeby nie było za fajnie, fotel na razie jest dostępny w konkursie w Wielkiej Brytanii, na fanpage McDonald’s – jeśli jesteście z UK i macie powyżej 18 lat – możecie wziąć udział w losowaniu, a akcja związana jest z promocją nowego burgera McCrispy (hey, McDonald’s Polska, u nas ten burger też jest, kiedy promo u nas w Polsce?).

źródło: McDonald’s

Sam fotel to typowa gamingowa propozycja ale poszerzona o dodatkowe miejsce na napój i właśnie burgera – dołączone do oparć “tacki”. Nic rewolucyjnego, ale pomysł ciekawy marketingowo. Sam fotel posiada:
– pojemnik na frytki
– pojemnik na napój
– pojemniki na dwa dipy
– podgrzewacz pod burgera (np. McCrispy)
– woreczek/pojemnik a chusteczki z brandingiem McCrispy
– jest pokryty skórą odporną na plamy

źródło: McDonald’s

Fast Foody bardzo lubią łączyć się z gamingiem – niestety nadal jest to wynikiem stereotypowego myślenia o graczach, mocno zależnych od takiego “szybkiego jedzenia”. Samo podejście McD UK jest mocno sprzeczne z tym co robi McD PL – tam podkreślanie jedzenia mięsa, w dodatku w fotelu, w PL muzyka, ruch i promocja wersji vege burgerów.

To nie jest pierwsze wejście McD w działania z gamingiem, wcześniej mieli oni wiele aktywności, w tym np. dedykowane pady pod PlayStation 5. Nie mówiąc już o McDonaldach w Robloxie (ale to akurat działania fanów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.