Jesteś uczniem i grasz w LoLa lub Fornite? Świetnie! Weź udział w międzyszkolnym turnieju Predator Games 2023!

Jesteś uczniem i grasz w LoLa lub Fornite? Świetnie! Weź udział w międzyszkolnym turnieju Predator Games 2023!

Ruszają zapisy do “sezonu 0” międzyszkolnych rozgrywek esportowych organizowanych przez Acer Polska. Każda szkoła podstawowa i średnia może zgłosić reprezentację, która weźmie udział w rozgrywkach League of Legends oraz Fortnite. Rozgrywki odbędą się w dniach 9-13 stycznia 2023. Cel turnieju to nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja rodziców, pedagogów i uczniów o korzyściach, wartościach ale i zagrożeniach jakie niesie ze sobą gaming.

Predator Games 2023 to projekt, który powstał z myślą o młodych pasjonatach gamingu, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi esportowcy. Do udziału w rozgrywkach potrzebują jedynie zapału oraz wsparcia szkoły. Aby zagrać w rozgrywkach uczniowie muszą zostać zgłoszeni przez swojego nauczyciela lub dyrekcję szkoły.

– Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Esport oraz edukacja to jedne z filarów strategi Acera na kolejne lata. Predator Games łączy oba te światy, pokazując w jaki sposób esport czy gaming może rozwijać kompetencje u dzieci. Edukując o korzyściach, nie zapominamy również o zagrożeniach. – mówi Łukasz Łopuszyński, Country Manager z Acer Polska

predatorgames.pl

Jak zgłosić szkołę do turnieju Predator Games 2023?

Do stworzenia reprezentacji pedagodzy potrzebują stworzyć dwie drużyny – 6 osób grających w League of Legends oraz 4 osoby do rozgrywek Fortnite. W styczniu uczniowie zmierzą się w rywalizacji o nagrody o łącznej wartości ponad 160 000 złotych. Na najlepsze drużyny w rozgrywkach Fornite i League of Legends czekać będą laptopy, hulajnogi elektryczne oraz słuchawki i klawiatury do grania. Szkoły które zwyciężą w punktacji generalnej otrzymają po 3 pełne zestawy komputerowe Predator (PC, monitor oraz myszka i klawiatura). Zmagania graczy odbędą się w dniach od 9 do 13 stycznia.

Zapisy do rozgrywek otwarte są już na stronie www.predatorgames.pl. Liczba miejsc jest limitowana – w rozgrywkach może zagrać 128 szkół, a o ich przyjęciu stanowić będzie kolejność przesłania pełnego zgłoszenia. Zapisy otwarte będą do 1 stycznia 2023. Reprezentacje szkół, które zakwalifikują się do udziału otrzymają gwarantowane pakiety powitalne – gamingowe plecaki Predator.

To dopiero początek międzyszkolnych rozgrywek!

Zbliżający się “sezon 0” to dopiero pierwsza odsłona Predator Games. Już w lutym rozpocznie się sezon 1, podczas którego uczniowie zmierzą się w aż 4 tytułach, a rozgrywki zakończy się wielkim finałem live. Ponadto, udział będzie mogło wziąć ponad 1000 szkół, które zagrają o jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody. Rozgrywki wspierają partnerzy – Intel, Google, Media Expert i patroni – Minister Edukacji i Nauki, GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i SPIDOR.

Zapraszamy już teraz do zapisów i walkę o nagrody o wartości ponad 160 000 złotych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.