II Esportowy Puchar IX LO w Sosnowcu – bez Ciebie nie gramy!

II Esportowy Puchar IX LO w Sosnowcu – bez Ciebie nie gramy!

Druga edycja turnieju o wdzięcznej nazwie „Esportowy Puchar” znów zawitała do Sosnowca. Po raz kolejny uczniowie szkół z regionu będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w cyfrowej rywalizacji i wygrać tytułowy puchar. Podobnie jak zeszłej wiosny, gospodarzem turnieju będzie IX LO w Sosnowcu i tak samo nie obędzie się bez ogromnych emocji. Inna jest tylko dyscyplina. Tym razem uczestnicy zmierzą się ze sobą w grze League of Legends, znanym tytule MOBA studia RIOT. Będzie się działo!

Do turnieju zapraszane są dwuosobowe drużyny uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Na początku gracze zmierzą się ze sobą w ramach eliminacji online rozgrywanych 12. i 13. grudnia. Najlepsze cztery drużyny wezmą udział w Wielkim Finale, który odbędzie się 16.12 w IX LO w Sosnowcu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1500 złotych. 

Jednak wszyscy wiemy, że nie liczy się wynik, ale punkty doświadczenia! Ta zasada jest szczególnie istotna w przypadku tego turnieju, ponieważ jest on organizowany przez młodych i dla młodych. Uczniowie z IX LO zaangażowani w wydarzenie to przedstawiciele jedynego
w Sosnowcu profilu esportowego.. W ramach projektu, mogą wykorzystać w praktyce zdobytą w szkole wiedzę, pracując razem z profesjonalistami z Polish Esport Association. Eksperci chętnie dzielą się z młodzieżą swoim doświadczeniem i dbają o wysoką jakość oprawy audiowizualnej. W tym roku, wraz z uczniami, o sportowe emocje zadba profesjonalny caster Wojciech „Bezi” Wróbel, a cały turniej poprowadzi Radek „Mad1” Florkowski. 

Jeżeli czujesz, że masz szansę sięgnąć po Esportowy Puchar, albo po prostu chcesz być częścią niezwykłego wydarzenia, zarejestruj się już dziś, pod tym linkiem: https://forms.gle/pY427WQnWQWYg36o7

Więcej informacji na serwerze Discord: https://polskiesport.pl/discord

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.