He-Man przybywa do Fall Guys w wydarzeniu Masters of the Universe

He-Man przybywa do Fall Guys w wydarzeniu Masters of the Universe

Od Eternii do Blunderdome – grywalne wydarzenie Masters of the Universe trafia do Fall Guys! Najpotężniejsza fasola we wszechświecie przybywa do Blunderdome, wprowadzając do walki najlepszych z Zamku Grayskull, dzięki zupełnie nowemu wydarzeniu.

W najnowszym wydarzeniu Fall Guys „Potęga Fasolkowego Czerepu” gracze, aby zdobyć punkty, ukończyć wyzwania i odblokować najbardziej umięśnione nagrody, muszą zbierać Miecze Mocy He-Mana i Kostury Zniszczenia Szkieletora. Potęga Fasolkowego Czerepu potrwa od 3 do 7 listopada. W ramach Squads Show na wszystkich poziomach pojawią się przedmioty kolekcjonerskie inspirowane Eternią.

Nagrody podczas wydarzenia:

  1. Pseudonim “Mam władzę!”
  2. Plakietka „Potęga Posępnego Czerepu”
  3. Wzór „Alfa i omega”
  4. Strój „Książę Eterni” (na przykład włosy i brwi He-Mana. Tak, naprawdę)
  5. Kudosy

W grze pojawi się również mnóstwo innych gadżetów, w tym pięć nowych kostiumów (He-Man, Teela, Battlecat, Orko i Szkieletor) oraz inne nostalgiczne elementy kosmetyczne, takie jak emotka „Śmiech Szkieletora” i cieszynka „Mam władzę”.
Dodatkowo – Mattel zaprezentuje zestaw figurek Masters of the Universe (dostępny 3 listopada w przedsprzedaży), aby każdy mógł pochwalić się swoimi wojownikami, gdziekolwiek zechce. Ta limitowana edycja zawiera figurki He-Mana, Szkieletora, Teeli i Battle Cat jako fasole Fall Guys w dużej 3,5-calowej skali.

Więcej informacji możecie czerpać z bloga Fall Guys – https://www.fallguys.com/pl/news/power-of-beanskull-event

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.