Finał Ultraliga – poznamy Mistrzów Polski w League of Legends

Finał Ultraliga – poznamy Mistrzów Polski w League of Legends

Już dzisiaj (11.08) o 17:00 poznamy nowych Mistrzów Polski League of Legends. Finałowe mecze szóstego sezonu Ultraligi rozegrane zostaną po raz pierwszy od roku w studiu Polsat Games, co gwarantuje widowisko na najwyższym poziomie. Przez trzy sezony rywalizacja stacjonarna była niemożliwa przez globalną pandemię, dlatego ten pierwszy finał rozgrywany w LAN-ie jest tak ważny.

W finale zmierzą się ze sobą drużyny PDW oraz Illuminar Gaming. Czekają ich zmagania w formule „Best Of 5”, która wielokrotnie udowadniała profesjonalistom, że wytrwałość znaczy równie dużo, co talent. Aby zdobyć mistrzowski tytuł zespoły muszą wygrać trzy z pięciu starć, w dobrze znanej fanom League of Legends formule turniejowej.

Nie ma lepszych esportowych emocji niż finały na żywo z udziałem graczy w studio. W takich warunkach zawodnicy są najbardziej zaangażowani i dają z siebie wszystko. Jednocześnie są poddani najtrudniejszemu testowi. Jak odnajdą się w tej sytuacji? Czy utrzymają ducha walki? Czy wystarczy im sił? Czy komunikacja i zgranie w drużynie będą na wysokim poziomie? Niezwykle się cieszę, że zobaczymy uśmiechy i stres, gesty triumfu i wyrazy frustracji, gdyż walce o tytuł Mistrza Polski League of Legends towarzyszyć będą niemałe emocje – mówi Michał “Avahir” Kudliński, komentator Polsat Games.

Finał Ultraligi to nie koniec sportowych emocji na kanale Polsat Games, ponieważ obie drużyny zakwalifikowały się już do fazy grupowej EU Masters – europejskich zawodów, które zaczynają się 16 sierpnia.

Transmisję zobaczyć można na kanale Polsat Games oraz na kanałach Twitch oraz YouTube.

informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.