Barack Obama wkracza do gry

Senator, kandydat na prezydenta USA, Barack Obama i jego sztab wyborczy przekonali się do reklam w grach. W USA, w kilku stanach pojawiają się reklamy zachęcające do uczestnictwa w akcji Vote for change – kampanii prowadzonej przez sztab wyborczy Obamy.

Reklamy pojawiają się w stanach Ohio, Floryda, Iowa, Kolorado, Indiana, Montana, Karolina Północna, Nowy Meksyk, Newada i Wisconsin – miejscach najgorętszej batalii Obamy z jego konkurentem do fotela amerykańskiego prezydenta Johna McCain.

Najbardziej komentowanym tytułem, w którym pojawia się reklama kandydata jest Burnout Paradise, reklamy pojawiają się także w ośmiu innych tytułach: Madden 09, Nascar 09, NBA Live 08, Need for Speed Carbon, Need for Speed Pro Street, NFL on Tour, NHL 09 i Skate.

Senator, a może raczej jego sztab, wykazują aktywność także w innych nowoczesnych kanałach, pojawił się on już Second Life, a jego profil można zobaczyć, a nawet zaprosić do kontaktów w serwisie biznesowym – http://www.linkedin.com/in/barackobama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.